City prosuo nove bodove, dvije čudesne golčine obilježile sjajan susret

Manchester City odigrao je 2:2 kod Newcastlea i napravio dodatni korak unazad u pokušaju obrane naslova prvaka.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Newcastle je otkinuo bod prvaku Manchester Unitedu i učinio Liverpoolu veliku uslugu u pokušaju da osvoji prvi naslov još od 1990. godine. City je dva puta vodio, ali se Newcastle oba puta uspio vratiti.

Ždrijeb za EURO 2020: Hrvatska saznala grupu, otvara 14. lipnja s Engleskom na Wembleyju!

Sterling je doveo goste u vodstvo u 22. minuti nakon odličnog snalaženja na malom prostoru. Stvorio si je priliku za udarac i nebranjeno pogodio dijagonalni kut gola.

Samo tri minute kasnije odlično je pogodio i Jetro Willems za poravnanje rezultata i oduševljenje domaćih navijača.

Real slavio na teškom gostovanju, suparnički navijači skandirali Luki Modriću

Rezultat se nije mijenjao do 82. minute kada je Kevin De Bruyne odapeo izvan šesnaesterca i od grede zakucao loptu u mrežu za 2:1.

Činilo se da je City prelomio utakmicu, no Newcastle je imao drugačijih planova. Atsu je izveo korner tako da je poslao rolicu na 20-ak metara od gola, a tamo ju je unutarnjim dijelo kopačke u suprotni kut završio Shelvey.

Domaćim pobjedom protiv Brightona Liverpool ima priliku pobjeći Cityju na velikih 11 bodova prednost.

Snimke svlačionice Barcelone nakon 4:0 poraza kod Liverpoola: Pogledajte ta izbezumljena lica