Hrvatska reprezentacija

FOTO Marco Pašalić iznenadio potezom nakon Albanije: Pogledajte što je napravio

Marco Pašalić nakon utakmice je prišao navijačima, podijelio im autograme i nekoliko fotografija te ih oduševio.

Marco Pašalić Foto: Marko Lukunić/Pixsell

U utakmici 2. kola skupine B Eura u Hamburgu nogometaši Hrvatske i Albanije odigrali su 2:2 (0:1).

Albanci su poveli pogotkom Qazima Lacija u 11. minuti nakon ubačaja Jasira Asanija, a izjednačio je Andrej Kramarić u 74. minuti na dodavanje Ante Budimira. Samo dvije minute kasnije nakon akcije Ante Budimira i Luke Sučića albanski branič Klaus Gjasula postigao je autogol. U 95. minuti Gjasula postiže gol za izjednačenje.

Stadion u Hamburgu bio je rasprodan, Hrvati su dominirali na tribinama, a nakon dvoboja navijače je iznenadio Marco Pašalić.

Igrač Rijeke nakon utakmice je prišao navijačima, podijelio im autograme i nekoliko fotografija te ih oduševio.

VIDEO Modrić kad je čuo pitanje Španjolca naprasno prekinuo davanje izjava medijima

Umalo ispao tragičar, a onda utišao Hrvate: Albanac ispisao povijest, ovo nitko nije napravio na Euru i SP-u