Dinamo je zaradio pravo bogatstvo pobjedom u Ligi prvaka

Modri su pobjedom zaradili jako lijep iznos. UEFA će Dinamu uplatiti 2.1 milijun eura.

RB Salzburg - Dinamo (Foto:Afp)

Nogometaši Dinama upisali su premijernu pobjedu ove sezone u Ligi prvaka, u utakmici trećeg kola bili su bolji u Salzburgu od austrijskog doprvaka s 2:0 (0:0).

Dinamo je suparnika slomio golovima u drugom poluvremenu. U 49. minuti je strijelac za 1:0 bio Sandro Kulenović, dok je u 84. minuti Bruno Petković poentirao za 2-0 i time potvrdio slavlje hrvatskog prvaka. Bila je to prva gostujuća pobjeda Dinama u Ligi prvaka nakon 1998. godine i slavlja u Amsterdamu protiv Ajaxa.

Modri su pobjedom zaradi jako lijep iznos. UEFA će Dinamu uplatiti 2.1 milijun eura, a kada na to nadodamo remi protiv Monaca, hrvatski prvak zaradio je 2,8 milijuna eura u ligaškoj fazi Lige prvaka.

Pogledajte kako izgleda ljestvica Lige prvaka nakon trećeg kola: Dinamo je ispred Bayerna!

Navijači Dinama dominirali u Salzburgu: Policija prije utakmice imala problema s traktorima i prosvjedima

VIDEO Matej Mandić izveo ludu obranu u Ligi prvaka! Ovo nikad niste vidjeli u rukometu