VIDEO Pogledajte kako je Slaven Belupo šokirao Dinamo

Bruno Petković je zabio prvi pogodak u zanimljivom susretu između Slaven Belupa i Dinama.

Slaven Belupo - Dinamo (Foto:Ranko Suvar/Cropix)

Bruno Petković je doveo Dinamo u vodstvo protiv Slaven Belupa u sklopu sedmog kola SHNL-a.

Igrala se 32. minuta susreta kada je Juan Cordoba pronašao Petkovića u kaznenom prostoru Slavena, a ovaj preciznim udarcem pogodio domaću mrežu za vodstvo. Samo koju minutu ranije Petković i Agbekpornu su dobili žuti karton, dvojac se krenuo naguravati nakon jednog žešćeg duela.

Uoči odlaska na poluvrijeme Slaven Belupo je poravnao rezultat na 1:1, Ivan Dolček je ponovno proigran iza zadnje linije Modrih, pogodio je Nevistića, ali odbija se do Ljubana Crepulje koji pogađa praznu mrežu iz daljine.

U drugom poluvremenu uslijedila je prava golijada, Slaven Belupo je potpuno preokrenuo rezultat i upisao prvu ligašku pobjedu! Igrala se 66. minuta kada je Adrian Liber pogodio praznu mrežu Dinama za vodstvo.

Osam minuta kasnije, u 74. minuti Ivan Dolček je naletio na odbijanac i zabio za 3:1, ali tu nije bio kraj nevoljama za goste. Samo dvije minute kasnije, u 76. minuti Ilija Nestorovski zabija za nestvarnih 4:1 protiv Dinama.

Golove možete vidjeti OVDJE.

VIDEO Potpuni potop Modrih u Koprivnici, Slaven osramotio obranu Dinama za prvu pobjedu ove sezone

Prošle godine bili hit-momčad, a sad tavore na dnu: Kultni hrvatski klub im zabio pet komada!

Bivši dragulj Hajduka priznao: "I dalje sanjam o Cityju. To bi moglo pomoći da se probijem među Vatrene"