Majstorskim pogotkom Kinga Bournemouth pobijedio Manchester United

Bournemouth je s minimalnih 1:0 slavio protiv Manchester Uniteda na otvaranju 11. kola engleske Premierlige.

King zabija pogodak za Bournemouth protiv Uniteda (Foto: AFP) (Foto:Afp)

Bournemouth je na otvaranju 11. kola engleske Premierlige na svom Vitalityju slavio protiv Manchester Uniteda 1:0. Prekrasan pogodak u 45. minuti utakmice postigao je Joshua King.

Adam Smith ubacio je loptu u srce kaznenog prostora i tamo između dvojice igrača Manchester Uniteda pronašao Kinga. Ovaj je sjajno primio loptu i onda ju leđima okrenut prema golu prebacio preko svog čuvara, koji mu je visio na leđima.

Nakon spektakularne tri runde zaustavljena glavna borba UFC 244 eventa u New Yorku!

Okrenuo se oko njega i mirno matirao Davida De Geu, koji je pokušao istrčati i skratiti put norveškom reprezentativcu.

U nastavku susreta je Manchester kontrolirao tijek događanja na travnjaku, no bez prevelike opasnosti po gol domaćeg sastava sve do same završnice. Bilo je dalekometnih pokušaja i pokoji iz blizine, ali ništa što bi ozbiljnije ugrozilo gol domaćeg sastava.

Fury nije dugo trebao čekati na odgovor nakon prozivke Miočića i Ngannoua

Najbliži golu bio je Mason Greenwood u 83. minuti, kada je pogodio vratnicu.

Nakon što su odigrali prvu utakmicu 11. kola Bournemouth je ostvario skok na 6. mjesto prvenstvene ljestvice sa 16 bodova, dok je United ostao osmi s 13 bodova. Crveni vragovi bi do kompletiranja 11. kola mogli pasti čak na 14. ili 15. mjesto prvenstvene ljestvice ako se tako poslože drugi rezultati.