uf, grozno

Uznemirujući video: Golman pogodio igrača nogom i nokautirao ga

Hamdou Elhouni završio je u bolnici, ali srećom bez težih posljedica.

U prvoj utakmici kvalifikacija južnoafričke Lige prvaka Esperence Tunis s 1:0 je slavio protiv Al-Ittihada.

Susret je bio običan kao i svaki drugi sve do 76. minute, kada je golman Al-Ittihada zaradio izravan crveni karton zbog krvničkog prekršaja nad Hamdouom Elhounijem.

gol expired Dalićev popis za Maltu i Rusiju: Vraća se standardni igrač, Petkovića nema ni na pretpozivu divider

Muad Ellafi istrčao je van 16 metara i pokušao loptu izbaciti nogom, a u tom trenutku je pogodio glavu napadača domaće momčadi za šok na stadionu.

Odmah mu je pružena pomoć i završio je u bolnici, a srećom nema težih posljedica.

Prati nas na Instagramu!
Izbornik otvoreno o kontroverznoj temi... ⚽

📸: Vlado Kos/CROPIX
Kalik je u 62. minuti utakmice protiv Šibenika efektnim udarcem, nakon lijepe asistencije Dominika Prpića, došao do svog ovosezonskog prvijenca. ⚽