kakva šteta

Rijeka zabila sama sebi za poraz protiv velikog Napolija: Menalo pogodio stativu za vodstvo

Spektakl na Rujevici.

U susretu 3. kola F skupine Europske lige Rijeka je na Rujevici izgubila od Napolija sa 1:2 upisavši i treći poraz u skupini.

Rijeka je pružila sjajnu predstavu, ali nažalost to nije bilo dovoljno za pobjedu.

Rijeka je povela u 13. minuti nakon sjajne kontre s tri brza dodavanja. Menalo je uposalio Kulenovića, a ovaj produžio do Murića koji je majstorski pogodio s ruba kaznenog prostora. Rijeka je u prvo poluvremenu imala još nekoliko izglednih prilika u potpunosti nadigravši uglednog gosta.

gol expired Formula 1 od 2021. na novoj destinaciji: "Zemlja koja ubrzano postaje središte sporta i zabave" divider

Nažalost, gosti su izjednačili u 43. minuti iz njihove jedine prilike u prvom dijelu. Mertens je proigrao slobodnog Demmea koji na rubu peterca zabio za 1:1.

Hrvatski sastav je bio korak do novog vodstva u 49. minuti, no Menalo je pogodio stativu. U 57. minuti prečku je pogodio i Mertens iz slobodnjaka s ruba kaznenog prostora. Pet minuta kasnije Napoli je nakon velike sreće stigao do vodstva. Nakon ubačaja s lijeve strane Petagna je pogodio Brauta, a od njega se lopta odbija u gol za vodstvo gostiju.

Bio je to četvrti poraz Rijeke u nizu nakon što je izgubila od Real Sociedada (0:1), AZ-a (1:4) i Šibenika (0:2).

U drugom susretu iz ove skupine Real Sociedad je pobijedio AZ sa 1:0 golom Portua (58).

gol expired Marin Čilić nakon velike borbe ispao u osmini finala Pariza, propustio je veliku priliku divider

U četvrtom kolu, 26. studenog gledat ćemo sudare istih suparnika, ali s drugačijim domaćinstvima. Napoli će ugostiti Rijeku, dok će u Alkmaaru igrati AZ i Real Sociedada.

Na ljestvici vode AZ, Napoli i Sociedad sa po šest boodva, dok Rijeka nema niti jedan bod.