rijeka slavila kod lokosa

Bruno Petković predvodio Dinamo do pobjede u Koprivnici: Gol i asistencija hrvatskog reprezentativca

Dinamo je u "šarenom" sastavu uzeo sva tri boda iz Koprivnice.

U sklopu drugog kola Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo je slavio kod Slaven Belupa rezultatom 3:0.

Dinamo je poveo već u 4. minuti preko Brune Petkovića. Gojak je ubacio s lijeve strane, Petković je lijepo primio loptu, okrenuo se oko svog čuvara i onda u padu pogodio za 1:0.

U 38. minuti Atiemwen je iskoristio nesebičnost Petkovića, koji je mogao sam pucati i zabiti, ali je dodao loptu usamljenom "Belom", koji je nije imao težak zadatak poslati loptu u praznu mrežu.

Konačnih 3:0 postao je Nikola Moro u 89. minuti susreta, nakon asistencije Majera.

Četvrta je to pobjeda Dinama na otvaranju nove sezone. Modri su slavili u Superkupu protiv Rijeke, pa protiv Lokomotive i Saburtala, te večeras protiv Slaven Belupa.

U drugom susretu večeri Rijeka je pobijedila Lokomotivu pogotkom u posljednjim trenucima susreta. Riječki junak bio je Antonio Čolak koji je zatresao suparničku mrežu u drugoj minuti sudačke nadoknade. Acosty je ubacio s desne strane, a Čolak ispred domaće obrane poentirao za pobjedu.

Najbolju priliku Lokomotiva je imala u 55. minuti kada je Uzuni ostao sam na drugoj stativi i odlično je pucao, ali je Prskalo još boljom reakcijom sačuvao svoju mrežu. Šest minuta kasnije zicer su imali i gosti. Halilović je pucao, sa desetak metara, no s gol crte loptu je glavom blokirao branič Lokomotive.

gol expired Istra s igračem manje srušila Inter: Dinamov talent riješio utakmicu s dva gola divider

Dinamo i Rijeka su upisali druge pobjede na startu sezone, dok su Slaven Belupo i Lokomotiva doživjeli nove poraze bez postignutog gola.

U prvom susretu drugog kola Istra 1961 je u Zaprešiću u petak pobijedila Inter sa 2:0. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Mario Ćuže, koji se upisao u strijelce u 83. minuti i trećoj minuti sudačke nadoknade.

Gosti su od 85. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Španjolac Einar Galilea.

Posljednje dvije utakmice ovog kola na rasporedu su u nedjelju, a sastaju se Gorica i Osijek, te Varaždin i Hajduk.

gol expired Dominiković poludio na obranu: "Halile, što ga gledaš!? Nema šuta! Poderi ga" divider

gol expired Mladi hrvatski rukometaši u FINALU Svjetskog prvenstva prvi put u povijesti! divider