Nakon pet i pol godina od velikog transfera u Bešiktaš, vrijednog više od četiri milijuna eura, Rijeka je objavila povratak Mateja Mitrovića.
Tri vijesti o kojima se priča
''Pogodite tko se vratio'', stoji na objavi Rijeke na Facebooku, no video je ubrzo otkrio kako je novi igrač koji navlači dres poznati 28-godišnji nogometaš.
Mitrović je nakon sezone provedene u Turskoj čak četiri godine proveo u belgijskom Club Bruggeu, odakle je na Rujevicu stigao kao slobodan igrač.
Treba reći i kako se svih ovih godina zbog velikih problema s ozljedama nije previše naigrao, pa ima tek pedesetak nastupa za belgijski klub.
Mitrović je zdrav i želi igrati
Prošle sezone nije imao takvih problema, ali nije bio prvi izbor trenera, pa je zatražio sporazumni raskid ugovora.
Mitrović je za vrijeme prvog boravka u Rijeci postao povremeni član Vatrenih, upisao je ukupno 12 nastupa, a čak je bio u kombinacijama za odlazak u Rusiju. Posljednji je put zaigrao za Hrvatsku u jesen 2018. godine u Ligi nacija.