Tri vijesti o kojima se priča
Jezive scene
Požar zahvatio poznati stadion, pokušavaju ga spasiti
strašno!
VIDEO Užasna nesreća u Hrvatskoj: Od siline udarca su mu otpali kotači
Utakmica pod upitnikom
Neugodno iznenađenje u njemačkom velikanu: Vušković se nije pojavio na treningu
Još 2000. godine se Merino otisnuo iz Perua prema Europi, ali se 'skrivao' po manjim klubovima, kao što su druga momčad Mallorce, pa Servette, Murcia, Atromitos, dok je prošle sezone došao u talijanskog drugoligaša Salernitanu.
Makar je odigrao samo osam utakmica u Seriji B, mnogi klubovi su ovog ljeta spremni potpisati 'Maradonu s Anda', inače visokog 167 centimetara. Iz Italije su to Fiorentina i Genoa, a ovih dana se javio i Manchester City kao zainteresirana strana.
'Merino može igrati na mnogo pozicija u momčadi. U veznom redu, na obje strane, u napadu,' rekao je njegov agent Jose Alberti i potom dodao:
'Zaprimili smo ponudu Manchester Cityja, nakon koje mogu reći da bi se Merino sjajno snašao u trokut igri s Robinhom i Elanom.'
