Domaćini sami na dnu

Lokomotiva u nastavljenoj utakmici u Zaprešiću pobijedila Inter

Dvoboj koji je u subotu prekinut u nedjeljno poslijepodne uspješno je priveden kraju.

U utakmici šestog kola HNL-a, koja je započela u subotu, a završena u nedjelju, Lokomotiva je kao gost pobijedila Inter Zaprešić s 2:1.

Podsjećamo, pri rezultatu 0:0 u 38. minuti u subotu navečer je uslijed olujnog nevremena nestalo struje na stadionu u Zaprešiću, kasnije je izbio i požar, pa je odlučeno kako će se utakmica nastaviti u nedjelju s početkom u 16:00.

Kako pravila i nalažu, dvoboj je nastavljen od 38. minute, a u tih sedam minuta prije nego li su momčadi otišle na poluvrijeme, Lokomotiva je uspjela povesti. Strijelac je bio Lirim Kastrati.

U 68. minuti je Ivan Mamut izjednačio, ali Zaprešićani su samo tri minute imali povoljan rezultat, jer u 71. je autogol postigao mladi Nikola Soldo.

Rezultat se do kraja nije mijenjao, a domaćini su u nekoliko situacija žestoko protestirali protiv odluka suca Marija Zebeca.