Nije mu bilo lako

Lopta ga pogodila u nezgodno mjesto i završila ravno u mreži!

Na prijateljskoj utakmici Austrije i Finske u Klagenfurtu, vidjeli smo nesvakidašnji pogodak, kojeg ne možemo često vidjeti na nogometnim travnjacima....

Prvi pogodak u prijateljskoj utakmici Austrije i Finske, gledatelji u Klagenfurtu pogodak su mogli vidjeti u 32. minuti, kada je nespretni finski golman Lucas Hradecky pokušao ispucati loptu sa svoje polovice, ali je pukom srećom uspio pogoditi domaćeg igrača i napadača Porta, Marca Janku.

S obzirom da je udarac bio prilično nespretan, 28-godišnjeg austrijskog napadača pogodila ga je u međunožje ili možda donji dio trbušnog zida te završila u mreži. Janko je na poluvremenu napustio travnjak, a nije poznato je li nastradao kod nespretnog pogotka.

Dok su se domaći navijači veselili pomalo smiješnom i neočekivanom pogotku, Janko nije euforično proslavio pogodak. Ali barem je Austrija povela 1:0, a prednost na kraju uspjela zadržati, čak i povećati, na konačnih 3:1.