Tenis
SPORTOVI
Tenis

Zvonarjeva i Venus Williams igraju za Masters

U finalu WTA Mastersa u Dohi kojeg su obilježili otkazi tenisačica usred turnira igrat će Ruskinja Vera Zvonarjeva i Amerikanka Venus Williams.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Ruska tenisačica Vera Zvonarjeva igrat će u finalu WTA Mastersa u Dohi nakon što je u polufinalu svladala sunarodnjakinju Jelenu Dementijevu nakon 141 minute igre 7:6 (9:7), 3:6, 6:3. 

>> Zbog prijetnji Albanaca Đokovića čuvaju specijalci

>> Lijepa Ana i Serena odustale usred Mastersa

>> Najpoželjnija Srpkinja u naručju Fernanda Verdasca

U finalu je i Venus Williams koja je pobijedila prvu tenisačicu svijeta Srpkinju Jelenu Janković sa 6:2, 2:6, 6:3.

Zvonarjevoj je plasman u finale Mastersa najveći uspjeh, a u karijeri je u šest međusobnih dvoboja samo jednom, na Roland Garrosu 2003., svladala Venus Williams.

U ostalih pet dvoboja Ruskinja nije uzela niti jedan set.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍