Zadnje sekunde dvoboja...

Grci ponovno jašu: 'Ne sjećam se ničega, potpuno zamračenje!'

Grčki napadač Giorgios Samaras priznao je da su mu zadnje sekunde dvoboja protiv Obale Bjelokosti u magli...

U posljednjem kolu skupine C grčki su nogometaši pobijedili Obalu Bjelokosti s 2-1 i time izborili osminu finala Svjetskog prvenstva u Brazilu i utakmicu protiv Kostarike. Odlučujući se trenutak dogodio u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je Samaras zabio pobjednički gol iz jedanaesterca koji je sam i izborio.

''Ne sjećam se ničega. Potpuno zamračenje. Bio sam fokusiran isključivo na smještanje lopte u mrežu'', otkrio je napadač Celtica.

''Ne znam kolika je bila uloga sreće u ovoj utakmici, ali igrali smo bolje od Obale Bjelokosti. Imali smo i ranije šansu osigurati pobjedu, ali prečka je mislila drugačije. Nismo prestali vjerovati da možemo do drugog kruga sve do posljednje minute. Ponosan sam na momčad i nadam se da ćemo ljudima kod kuće pružiti malo sreće i zadovoljstva'', zaključio je Samaras. (TS)