Dvije majstorije

Glasajte za potez dana: Lingardova golčina ili Jamesova "lopta s očima"?

Trima nedjeljnim utakmicama kompletirano je drugo kolo Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Čak 14 golova postignuto je na tri nedjeljne utakmice Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Program je otvoren engleskim demoliranjem Paname sa 6:1, a od sedam pogodaka najljepši je bio onaj kojeg je postigao Jesse Lingard u 36. minuti za 3:0. Nakon povratne lopte Raheema Sterlinga neobranjivo je pogodio mrežu panamskog vratara s nekih 18 metara.

Drugi potez za kojeg možete glasati nije pogodak već fenomenalna asistencija Jamesa Rodrigueza za Juana Cuadrada. Na igrača Bayerna su u 75. minuti utakmice Poljska - Kolumbija pohitala četvorica poljskih nogometaša, a on se sjajno snašao i svojim proigravanjem izbacio Cuadrada u matnu poziciju, ubivši svaku nadu Poljacima da mogu doći do pozitivno rezultata i ostati na turniru.