majstorski je pogodio

Torpedo mladog Rashforda za novu pobjedu Engleske i dozu samopouzdanja prije Rusije!

Engleska nogometna reprezentacija putuje na Svjetsko prvenstvo u Rusiju s još jednom pobjedom u prijateljskoj utakmici.

Marcus Rashford (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nakon slavlja protiv Nigerije u prvoj prijateljskoj utakmici, Engleska je uoči Svjetskog prvenstva u Rusiji upisala i drugu pobjedu. Nova žrtva bila je Kostarika, a Engleska je pružila predstavu koja može zadovoljiti zahtjevne navijače.

Najbolji trenutak utakmice dogodio se u 13. minuti kada je mladi Marcus Rashford zabio jedan od najljepših pogodaka godine! On je iskosa s desne strane napada, otprilike 22, 23 metra odapeo i pogodio suprotne rašlje za vodstvo 1:0.

Pobjedu Gordi Albiona potvrdio je Danny Welbeck, koji je u 76. iskoristio sjajno dodavanje Delle Allija i glavom poslao loptu u nebranjeni dio mreže.

Engleska će na Svjetskom prvenstvu igrati u skupini G, zajedno s Belgijom, Tunisom i Panamom.

Portugal je u prijateljskoj utakmici protiv Alžira slavio s 3:0, a dvostruki strijelac bio je Guedes. On je zabio u 17. i 55. minuti, dok je Fernandes zatresao suparničku mrežu u 37. Cristiano Ronaldo je igrao do 74. minute, te se upisao u asistente za drugi pogodak.