VIDEO Teška ozljeda: Ben Arfi pukla noga!

Francuski veznjak Hatem Ben Arfa pretrpio je tešku ozljedu u deulu s Nigelom de Jongom tijekom utakmice Manchester Cityja i Newcastlea...

Igrač Newcastlea gadno je stradao u 7. minuti dvoboja u duelu s domaćim braničem de Jongom, koji mu je žestoko uklizao i prema prvim prognozama slomio nogu.

Ben Arfa je iznesen sa terena na nosilima, a trebala mu je i pomoć maske sa kisikom. Ovisno o težini ozljede, mogao bi izbivati i više od šest mjeseci.

'U ovom trenutku, čini se da mu je slomljena potkoljenična kost. Da li je tibija ili fibula, još ćemo vidjeti,' rekao je trener Newcastlea Chris Hughton.

Inače, u dvoboju je pobijedio Manchester City rezultatom 2-1, a pobjednički gol zabio je Adam Johnson u 75. minuti.

Adam Johnson donio je svojim prvim ovosezonskim ali majstorskim golom u 75. minuti utakmice sva tri boda nogometašima Roberta Mancinija. Primio je izraziti ljevak loptu na desnoj strani napada, krenuo prema 16-ercu slomivši pritom znalački u slalomu Enriquea i Bartona, te poslao loptu udarcem lijevom nogom u daljnji kut gostujućeg vratara Krula.