breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"

VIDEO 'Stara dama' se budi: Ovakav Juve je impresivan!

Do uvjerljivih pobjeda u utakmicama 7. kola talijanskog nogometnog prvenstva stigli su Juventus i Palermo. 'Stara dama' je s 4-0 bila bolja od Leccea, dok je Palermo s 4-1 svladao sastav Bologne...

Torinezi se oporavljaju od lošeg ulaska u sezonu, pa su nakon slavlja protiv Cagliarija (4-2) i remija kod Intera (0-0), stigli do novog troboda u kojem su pogocima sudjelovali Aquilani , Melo, Quagliarella i Del Piero. Ovom potonjem bilo je dostatno i petnaestak minuta igre za krasan gol u gornji kut gola gostujuće momčadi.

Svoj četvrti prvenstveni pogodak postigao je Javier Pastore započevši golijadu u 4-1 pobjedi svoje momčadi protiv Bologne. Palermo je u posljednje tri prvenstvene utakmice ugrabio sedam bodova, što ih je dovelo na visoko peto mjesto ljestvice. Također, s 14 postignutih golova najefikasnija su momčad lige.

Spomenimo i to da je Sampdoria golovima Zieglera i Cassana iz 81. i 82. minute okrenula vodstvo Fiorentine i slavila 2-1, te da je Cavani i dalje neumoljiv pred suparničkim vratima. U gostujućem remiju svog Napolija kod Catanije (1-1) postigao je šesti prvenstveni pogodak kojim se izjednačio sa Interovim Samuelom Eto'om na vrhu ljestvice najboljih strijelaca Serije A.

Igor Budan nije bio niti na klupi u remiju njegove Cesene i Napolija. Bilo je 1-1.