VIDEO Silno bahat: Evo kako je Mourinho izazvao gnjev Villarreala!

Jose Mourinho ne miruje: svojim ponašanjem izludio je goste iz Villareala...

Zabio je Kaka u 82. minuti nakon dodavanja Cristiana Ronalda za konačnu 4-2 pobjedu Reala, a bio je to njegov prvi ovosezonski gol u trećem nastupu. Uveo ga je Mourinho u 70. minuti umjesto Raula Albiola, a ovaj mu se odužio golom 12. minuta kasnije i tako na najbolji način pokazao da je ozljeda lijevog koljena iza njega.

Pogodak je Mourinho proslavio burno, pozdravljajući Realove navijače i emotivno komunicirajući s njima, ali i provociravši gostujuću klupu ušetavši u prostor namijenjen treneru Villarreala. Posebno su emotivno na to reagirali trener "žute podmornice" Juan Carlos Garrido i strijelac prvog gola Ruben Cani, pa je tako bočicu za vodu Cani u bijesu bacio prema portugalskom stručnjaku.

''Kunem vam se da sam slavio gol sa svojim sinom koji se nalazio iza klupe. Nisam stvarao probleme kao što su to oni pomislili,'' objasnio je Mourinho nakon utakmice.