Steven Gerrard isključen je u 32. minuti utakmice Manchester Uniteda i Liverpoola, u 4. kolu FA kupa...

Na prvi pogled činilo se da se nije radilo o pretjerano opasnom startu, no usporena snimka pokazuje da je s dvije noge ušao na nogu Carricka, i Howard Webb nije imao milosti.

''Ja nisam dobro vidio incident, ali reakcija igrača oko suca sugerirala je da je bilo za isključenje. Jednom kada je odluka donesena morate se s njom nositim, ''komentirao je kasnije Ryan Giggs.

Bio je to ključan moment u utakmici u kojoj je ManUtd rano poveo pa s igračem više rutinski prošao dalje.

''Dvije odluke bile su važni čimbenici u utakmici, ali ako idete raspravljati o njima u detalje, onda oduzimate velik dio zasluga samim igračima. Manchester United je najbolji u ligi, fantastična su momčad. Mislim da smo mi pokazali veliku hrabrost, a oni su učinili to isto u spoju s sjajnom potporom koju su imali,'' kazao je nakon utakmice novi Liverpoolov trener Kenny Dalglish.

Babel proglasio Webba 'igračem ManUtd-a'

Netom po završetku susreta 3. kola FA Cupa između Manchester Uniteda i Liverpoola na Old Traffordu nizozemski nogometaš Liverpoola Ryan Babel jasno je pokazao što misli o arbitriranju suca Howarda Webba...

Naime, objavio je Babel na svom Twitter profilu u fotoshopu obrađenu fotografiju Webba u dresu Manchester Uniteda uz komentar: "A zovu ga jednim od najboljih sudaca. To je šala".

Podsjećamo, Webb je u susretu Manchester Uniteda i Liverpoola dosudio kontroverzni jedanaesterac na Dimitru Berbatovu već nakon trideset sekundi, iz kojeg je kasnije Ryan Giggs zabio jedini gol za 1-0 pobjedu "crvenih vragova", a isključio je kapetana "redsa" Stevena Gerrarda u 32. minuti pokazavši mu izravan crveni karton zbog starta na Michaelu Carricku.

U svakom slučaju nakon ovakvog poteza posve je izvjesno da će Babel biti kažnjen, a iz Engleskog nogometnog saveza (FA ) poručili su da će istražiti slučaj.