Zadnji u Premierligi

VIDEO - Nokaut u 120. minuti: Trećeligaš ih dotukao na njihovom terenu!

Nastavlja se sezona iz noćne more za nogometaše Fulhama.

U Premierligi im prijeti ispadanje, a sada su ispali i iz FA Cupa nakon što ih je u u ponovljenoj utakmici 4. kola izbacio trećeligaš Sheffield United s 1:0 nakon produžetaka.

Jedna od najlošijih momčadi engleske League One slavila je na Fulhamovom Craven Cottageu golom igrača s klupe Shauna Millera u 120. minuti. Miller je u igru ušao u 97. minuti, a zabio je za pobjedu glavom nakon ubacivanja iz kornera.

Prva utakmica ovih klubova prije tjedan dana u kojoj je Sheffield United bio domaćin završila je 1:1.

Podsjećamo, u Premierligi se Fulham nalazi na posljednjem mjestu ligaške ljestvice s tek 19 bodova nakon 24 odigrana kola. Sigurna zona bježi mu četiri boda.