VIDEO Mourinho likuje: 'Ovo je bila laka pobjeda Reala!'

Portugalski strateg na klupi Real Madrida Jose Mourinho u subotu je navečer upisao prvu pobjedu u španjolskom nogometnom prvenstvu kao trener 'kraljevskog kluba'...

Nakon remija bez golova na gostovanju kod Mallorce u 1. kolu, Real je u 2. kolu Primere na Santiago Bernabeuu pobijedio Osasunu 1-0 golom Ricarda Carvalha iz 48. minute.

Iako je pobjeda nad slabašnim protivnikom izražena tek jednim golom razlike, Mourinho tvrdi da rezultat nije bio pravi pokazatelj omjera snaga na travnjaku.

'Ovo je za nas bila laka pobjeda. Casillas zapravo nije imao potrebe za niti jednom reakcijom. Nismo odigrali sjajnu utakmicu i bili smo bolji u drugom poluvremenu nego u prvom. Sretan sam s činjenicom da smo osvojili tri boda i da smo u potpunosti kontrolirali utakmicu. S klupe nisam osjetio ni pritisak ni strah kod igrača, ali još nismo došli do učinkovitosti u napadu kakvu smo u prošlosti imali na Santiago Bernabeuu,' rekao je Mourinho, čiju su momčad Realovi navijači na odmor na poluvrijeme ispratili s blagim negodovanjem.

'Navijači sigurno žele vidjeti više, a tako i ja. Navijači su ti koji me plaćaju i ja moram naporno raditi i zadovoljiti ih. Nikada neću reći niti jednu riječ protiv njih. Mogu mi se oni sviđati ili ne, ali svakako bih volio njihovu podršku. Ali nikad ih neću kritizirati, već ću uvijek uvažiti njihovo mišljenje,' dodao je Portugalac.