Kako se snašao...

VIDEO Majstorija Luisa Suareza, Liverpool na čelu Premiershipa!

Makar privremeno nogometaši Liverpoola izbili su na čelo premierligaške ljestvice. Učinili su to 3:1 domaćom pobjedom nad Crystal Palaceom.

Na Anfieldu je sve bilo riješeno već u prvih 45 minuta. Naime, do poluvremena su Redsi vodili 3:0. Prvi je gol već u 14. minuti zabio Luis Suarez iz pada s travnjaka s nekih sedam, osam metara udaljenosti.

Daniel Sturridge svoj je šesti ovosezonski gol zabio tri minute kasnije prizemnim udarcem iskosa s lijeve strane kaznenog prostora u suprotni kut, da bi posljednji gol za sastav Brendana Rodgersa, a svoj prvi ovosezonski, postigao Steven Gerrard s bijele točke nakon što je prethodno najstrožu kaznu izborio Raheem Sterling. Do kraja je Crystal Palece tek uspio ublažiti poraz, svoj šesti u sezoni, preko Dwighta Gaylea.

Newcastle je s dvama golovoma Loica Remyja slavio na gostovanju kod Cardiffa i nanio novom prvoligašu drugi domaći poraz, dok je Fulham tek drugu pobjedu sezone ostvario na svom Craven Cottageu protiv Stokea s mimimalnih 1:0. Prethodno ovoj utakmici Fulham je posljednji put slavio u prvom kolu protiv Sunderlanda, a onda osvojio tek jedan bod u pet susreta.

U posljednjoj dosad završenoj utakmici Hull City i Aston Villa podijelili su bodove u susretu bez golova.

U kasnijem terminu danas snage će odmjeriti Sunderland i Manchester United.