breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"

Cristiano Ronaldo upisao se u listu strijelaca u sigurnoj 3-1 pobjedi Reala u gostima kod Zaragoze...

Nakon katastrofalnog 0-5 poraza protiv Barcelone, Mourinhova momčad vratila se na pravi način i zabilježila tri lake pobjede zaredom. Posljednja u nizu bila je nedjeljna prvenstvena u gostima kod slabašne Zaragoze, koja nije imala izgleda protiv moćnog protivnika.

Real je pitanje pobjednika riješio već u prvom poluvremenu. U 15. minuti Oezil je dobio savršenu loptu u prostor i sigurno zabio, a zatim je u 44. Cristiano Ronaldo nastavio svoj golgeterski niz sjajnim pogotkom iz slobodnjaka. Bio je to najboljem strijelcu španjolskog prvenstva 17. ovosezonski gol.

U drugom dijelu Di Maria se upisao u listu strijelaca, a onda je iz penala počasni pogodak za domaće zabio Bertolo.

Real je tako nastavio mrtvu trku s Barcelonom u nadi da će 'katalonski klub' biti taj koji će kiksati...