Jose Mourinho i njegov madridski Real gostovali su u utorak navečer u Liegeu, gdje su odigrali prijateljsku utakmicu protiv Standarda, jedne od najboljih belgijskih momčadi...

Utakmica je završila miroljubivo, bez pobjednika (1-1). Real je vodio 1-0 pogotkom Nizozemca Rafaela van der Vaarta od 12. minute. Inače, ovog tjedna se naveliko priča o mogućem odlasku tog nogometaša iz Madrida. No, da Standard ne izgubi protiv uglednog suparnika pobrinuo se Benteke koji je pogodio u 76. minuti.

Potez večeri bio je poništeni pogodak Argentinca Di Marie koji je nakon udarca Alonsa loptu sjajno petom skrenuo u gol, uz napomenu da ju je čak uspio 'felšati'. Zaleđe je naravno bilo opravdano.

Mourinho je utakmicu započeo sa sastavom: Casillas - Drenthe, Albiol, Sergio Ramos, Arbeloa - Gago, Lass, Van der Vaart, Granero - Benzema, Higuain. U drugom dijelu su, između ostalih, u igru ušli Cristiano Ronaldo, Khedira i Di Maria.