Koji vam je ljepši?

VIDEO Čarolija 'a la Ibra' ili egzekucija 'za udžbenike'?

Dva su majstorska pogotka postignuta ovog petka, na različitim krajevima.

Osim što su oba hvale vrijedni potezi, strijelcima je zajedničko i to što su ti golovi bili posljednji koji su pali na tim utakmicama.

Prvi pogodak zabio je Valmir Berisha, švedski reprezentativac do 17 godina na Svjetskom prvenstvu u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

U četvrtfinalu SP-a Honduras je na poluvremenu vodio protiv Švedske, ali onda je u 68. minuti prvo izjednačio Rakip, da bi šest minuta kasnije Berisha fantastičnim udarcem petom režirao potpuni preokret, podsjetivši na nedavni super pogodak Zlatana Ibrahimovića.

Drugi pogodak stiže iz meksičkog prvenstva, a autor je Richard Ruiz.

Koji vam je pogodak ljepši?

Ukupno glasova:

Pri vodstvu Tijuane protiv Atlante 3:1 Ruiz je u 83. minuti utakmice sjajno izbjegao zaleđe te pokazao svim napadačima svijeta kako se lijepo i efikasno može riješiti situacija jedan na jedan sa suparničkim vratarom.