Juve im opasno bježi

Inter kiksao: Pogledajte nemogući promašaj hrvatskog napadača!

Nogometaši Intera u novu će godinu ući s velikih devet bodova zaostatka za vodećim Juventusom...

U 18. kolu Serije A ''nerazzurri'' su odigrali samo 1-1 protiv pretposljednje Genoe.

Sve do 77. minute dvoboja na San Siru nije bilo pogodaka, a onda je Genoa šokirala domaće navijače. Brzi kontranapad je na asistenciju Luce Antonellija zaključio Ciro Immobile, dovevši goste na prag pobjede. Tri boda Đenovljani ipak nisu uzeli budući da je u 85. minuti Esteban Cambiasso iskoristio nabacivanje Antonija Cassana i glavom postavio konačnih 1-1.

szólj hozzá: Inter Milan vs Genoa 1:1 GOALS HIGHLIGHTS

Hrvatski napadač Marko Livaja zaigrao je za Inter od 79. minute umjesto Waltera Gargana i mogao se proslaviti 10 minuta kasnije. No, na ubačaj s lijeve strane reagirao je katastrofalno i s 2-3 metra promašio prazna vrata, točnije pogodio je vratnicu!

"Žao mi je Livaje, žao mi je što nije realizirao najizgledniju moguću šansu. No, takve se stvari događaju. Šteta i bodova, ali šteta jer bi taj gol mnogo značio tako mladom i nadarenom nogometašu", rekao je trener Intera Andrea Stramaccioni. (TS)