Van Gaal: Nevjerojatno, vraški sam razočaran!

''Ovo je već četvrti ili peti puta ove sezone da smo izgubili potpuno nepotrebno,'' komentirao je subotnji ligaški poraz 3-2 u gostima kod Kölna nizozemski trener Bayerna Louis van Gaal...

Bayern je do 55. minute vodio s 2-0, ali svejedno nije osvojio čak niti jedan bod. Preokret je tada započeo Christian Clemens svojim pogotkom, a završio ga slovenski napadač Milivoje Novakovič golovima iz 62. i 73. minute kojima je Köln stigao do šeste ligaške pobjede.

''Nevjerojatno. Većina naših rivala pri vrhu ljestvice je zakazala u ovoj rundi, imali smo odličnu priliku napraviti dobar posao. U prvom poluvremenu smo bili gospodari na terenu, a onda je u nastavku sve krenulo po zlu. U pitanju je nedostatak koncentracije, ne možemo je držati svih 90 minuta i to je naš veliki problem ove sezone. Vraški sam razočaran! Izgubili smo ovu utakmicu zbog naših pogrešaka,'' komentirao je Van Gaal.

Bayern je tri puta ove sezone primao po tri gola u Bundesligi. Protiv Borussije Mönchengladbach, Stuttgarta i sada u Kölnu. U pitanju su tri posljednja plasirane momčadi na ljestvici.