Van Gaal bijesan: Ne mogu ja zabijati golove!

Louis van Gaal ne može vjerovati što sve njegovi igrači mogu promašiti...

Čak je i Felix Magath, trener suparničkog Schalkea, pohvalio Louisa van Gaala i njegove nogometaše za pokazano u prvom poluvremenu derbija 15. bundesligaškog kola...

Bayern je, međutim, izgubio u Gelsenkirchenu 2-0 primivši oba gola u drugom poluvremenu.

''Nevjerojatno je da smo u stanju promašiti toliko mnogo dobrih, iznimnih prilika za gol. Ništa se drugo zbog toga nije moglo očekivati nego da prvi gol na utakmici padne u našu mrežu. Sam ne mogu zabijati golove. Kada se sve skupa analizira, doista je nevjerojatno koliko smo se ispromašivali. U nogometu su golovi ipak najvažniji, u to smo se danas lijepo mogli uvjeriti,'' rekao je Van Gaal, dok je Magath dodao:

''Bayern je u prvom poluvremenu pokazao klasu. I mi smo igrali dobro, premda smo se na početku mučili. Ipak, borili smo se koliko god smo mogli. Kad bismo uvijek igrali tako, ne bismo morali lamentirati o krizi. Istina je da smo imali bijedan start u sezonu. Momčad se mora pronaći. Onda nećemo ovakve utakmice Schalkea gledati samo povremeno.''