Hrvati nisu igrali

Totti se tek vrati i odmah briljirao: Gol i asistencija za pobjedu Rome!

Francesco Totti, legendarni 37-godišnji kapetan nogomtaša Rome, pogotkom i asistencijom je predvodio svoju momčad do pobjede na Olimpicu protiv Udinesea u 28. kolu talijanskog prvenstva…

Vratio se Totti u momčad Rome nakon pauze zbog ozljede bedrenog mišića i doveo ''vučicu'' u vodstvo u 22. minuti. Jednu odbijenu loptu pospremio je u mrežu udarcem s nekih 13-14 metara.

Destro je u 30. minuti udvostručio prednost domaćina, ali je Pinzi pogotkom u 51. minuti, udarcem lijevom nogom izvan kaznenog prostora, vratio nadu sastavu iz Udina.

All Goals - Roma 3-2 Udinese - 17-03-2014... by bey24

Grčki branič Vassilis Torosidis odličnim je udarcem s više od 25 metara na dodavanje Tottija u 69. minuti ponovno donio Romi dva gola razlike. Dušan Basta je volejem lijevom nogom u 80. minuti zabio drugi gol za goste i postavio konačni rezultat. Mladi hrvatski nogometaš Tin Jedvaj nije nastupio za Romu, baš kao niti Ivan Kelava i Igor Bubnjić za goste. (TS/Hina))