Scena za ne povjerovati

Torres, osim što ne može, i odbija zabiti za Chelsea!

Prošlo je pet mjeseci otkako španjolski napadač Fernando Torres, vrijedan 50 milijuna funti, nije postigao pogodak za engleski nogometni klub Chelsea, a imao je jako dobru priliku u utorak...

U ponovljenoj utakmici engleskog FA Cupa Chelsea je, na čelu s novim (privremenim) trenerom Robertom Di Matteom gostovao kod Birminghama, te slavio s 2-0. Pogotke su postigli Juan Mata i Raul Meireles, a Torres je "odbio" biti strijelac.

Naime, Španjolac je izborio jedanaesterac u 70. minuti utakmice pri vodstvu 2-0, ali ga je, nakon što ga je Mata pitao, odbio izvesti.

''Pitao sam Fernanda želi li izvesti jedanaesterac s obzirom da ga je on izborio. Međutim, rekao je da ne želi jer nije pri vrhu liste onih koji izvode penale'', otkrio je Torresov kolega iz reprezentacije.

''Fernando je moj prijatelj i ja mu samo želim dobro. Ne znam zašto je odbio pucati'', zaključio je priču Mata.

Recimo i da je Juan Mata promašio taj jedanaesterac za 3-0. Torres se tako približio brojci od 24 sata bez postignutog pogotka. Za taj "pothvat" mu treba još samo devet minuta. (TS)