Golčine za pamćenje

To morate vidjeti: Kakva dva gola Intera za sedmu pobjedu zaredom!

Nogometaši Intera posljednji su četvrtfinalisti Talijanskog kupa. U osmini finala su na svome San Siru pobijedili Genou s 2-1...

Ponovila se tako prošla sezona kada su "nerazzurri" u istoj fazi natjecanja izbacili Genou. U nastavku su otišli do kraja u Talijanskom kupu i osvojili jedini trofej prošle godine.

Ranierijevoj je momčadi već u devetoj minuti prednost donio Brazilac Maicon briljantnim udarcem s oko 25 metara. Primio je loptu od Davidea Faraonija, opalio desnom nogom i pogodio same rašlje gola Cristiana Lupatellija.

U 50. minuti Inter je odigrao sjajnu akciju za drugi pogodak. Maicon je s desne strane pronašao Andreu Polija koji je isprva odigrao za Joela Obija. Nigerijac je, okrenut leđima golu, prebacio loptu preko glave Andreasa Granqvista i proigrao Polija koji postiže prvi pogodak u Interovom dresu.

U drugoj minuti sudačke nadoknade Slovenac Valter Birsa je ublažio poraz Genoe, smjestivši u mrežu loptu koja se prethodno odbila od grede.

Interu je ovo, računajući sva natjecanja, sedma pobjeda zaredom. Milanski će klub u četvrtfinalu igrati protiv Napolija.