Tanki živci

Svehrvatski okršaj u Bergamu: Livaja zabio dva gola, Kelava pocrvenio!

U dvoboju 19. Trofeja Bortolottija, igranom u Bergamu, domaća je Atalanta nadigrala Udinese 5:2.

Dobru je večer imao hrvatski napadač domaćeg sastava Marko Livaja. Ušao je u igru na početku drugog poluvremena te ubrzo, u 48. i 54. minuti, zabio dva pogotka.

Iste sreće nije bio hrvatski vratar na golu gostujuće momčadi Ivan Kelava, koji je u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena dobio crveni karton. Očito ga je iznervirao pogodak koji je German Denis zabio iz 11-erca par sekundi ranije za Atalantino 2:1 vodstvo. Našao se donedavni Dinamov vratar u gužvi s nekolicinom suparničkih igrača i izvukao najdeblji kraj.

U kadru sastava iz Udina bila su i dvojica hrvatskih 21-godišnjaka: stoper Igor Bubnjić i veznjak Frano Mlinar.