Perišiću osam minuta

Startala Bundesliga: Werder namučio Borussiju, Reus debitirao golom!

Dortmundska Borussia u novu je sezonu i obranu naslova krenula pobjedom. Doduše, momčad Jürgena Kloppa slavila je teže od očekivanoga protiv Werdera (2:1).

Poveli su žuto-crni na svojem Signal Iduna Parku već u 11. minuti kad se u strijelce upisao Reus, pojačanje koje je ovoga ljeta pristiglo iz Borussije Mönchengladbach. I stajao je taj rezultat na semaforu do 75., kad je Werderov nogometaš Gebre Sellasie zabio za izjednačenje.

A onda je Klopp povukao potez koji mu je donio tri boda. U igru je u 78. minuti uveo Götzea, a ovaj samo tri minute kasnije zabija za pobjedu. Minutu kasnije, u 82., u igru je umjesto Kircha ušao i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, ali se rezultat do kraja više nije mijenjao.

Dodajmo i da Dejan Lovren, iako je bilo najavljeno da će igrati, nije nastupio u dvoboju trećega kola između njegova Lyona i Eviana TG (1:1). Tako naš stoper i dalje pauzira, a zadnja utakmica koju je odigrao bila je ona protiv Toulousea, 18. travnja ove godine... (Agencija VLM)

Dortmund 1-0 Bremen by jimbrasalonso

Dortmund 1-1 Bremen by jimbrasalonso

Dortmund 2-1 Bremen by jimbrasalonso