Za izravni crveni

Sramotno: Pogledajte jedan od najružnijih poteza El Clasica

Utakmica Reala i Barcelone ponudila je pravi spektakl, ali isto tako i puno kontroverzi te sudačkih pogrešaka…

Pri kraju prvog poluvremena u incident su bili uključeni Pepe i Cesc Fabregas, koji su se sukobili nakon što je Messi zabio za izjednačenje 2-2. Oba igrača su dobila žuti karton, ali u gužvi koja je uslijedila dogodilo se stvarno nešto odvratno za nogometne terene.

Teorija zavjere gnjevnog Cristiana Ronalda: Žestoko udario po sucima!

Ludnica u Madridu: Sedam golova, tri penala, jedno isključenje i puno kontroverzi!

Sergio Busquets je u jednom trenutku nagazio Pepeu na glavu i prošao nekažnjeno. U drugom poluvremenu je ipak dobio žuti karton, ali za ovu situaciju je trebao biti kažnjen i tu je sudac definitivno pogriješio.

Bio je to El Clasico o kojem će se sigurno pričati još dugo. Kako zbog fantastične utakmice, tako i zbog nekoliko kontroverznih sudačkih odluka poput ove.