Dobra investicija

Sneijder zabio sjajan gol: Režiser preokreta u pobjedi Galatasaraya!

U 23. kolu turskog nogometnog prvenstva Galatasaray je na svojoj Türk Telekom Areni savladao slabašni Orduspor 4-2, iako je na poluvremenu gubio 2-0...

Lider turskog prvenstva u nastavku je zabio četiri gola u razmaku od 20 minuta, a režiser preokreta je bio nizozemski veznjak Wesley Sneijder golom u 58. minuti za smanjenje vodstva gostiju na 2-1.

Bio je to ujedno Sneijderu i premijerni pogodak za Galatasaray po transferu iz Intera u siječanjskom prijelaznom roku.

GAL1ORD2 by Luiur

Dvostruki strijelac za Galatasaray je bio Burak Yilmaz, dok je jedan gol zabio Selçuk Inan, iskupivši se tako za autogol iz prvog dijela.

Na prvenstvenoj ljestvici Galatasaray ima šest bodova prednosti ispred drugoplasiranog Fenerbahçea. (TS)

Turska Superliga, 23. kolo:

Galatasaray - Orduspor 4-2 (Sneijder 58, Yilmaz 68, 70, Inan 78 / Inan 15-ag, Stancu 45-11m)