breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Nasri ih dokrajčio

Slatka osveta Cityja: Mourinho ispao iz FA Cupa!

Nogometaši Manchester Cityja zasluženo su na svom Etihadu pobijedili Chelsea s 2:0 u ogledu osmine finala FA Cupa.

Chelsea je u prvenstvu pobijedio Manchester City u obje utakmice, 2:1 na Stamford Bridgeu krajem listopada i nedavno 1:0 u gostima, ali su ovu utakmicu nogometaši menadžera Josea Mourinha odigrali neprepoznatljivo blijedo. Uputili su samo tri udarca prema golu, niti jedan u okvir gola, dok je domaćin imao 14 pokušaja, od čega šest u okvir gola.

Crnogorac Stevan Jovetić u 16. minuti je poentirao iskosa s desne strane nakon što ga je dobro proigrao Edin Džeko za vodstvo domaćina.

Samir Nasri, koji se vratio u momčad Cityja nakon ozljede, u 67. minuti je uposlio Davida Silvu na lijevoj strani, ovaj je odigrao povratnu loptu koju je Nasri iz blizine pospremio u mrežu i potvrdio pobjedu domaćina.