Bijedno izdanje

Crnogorac i Srbin razbili Inter, Kovačić zamijenjen u velikoj katastrofi!

U fenomenalnoj partiji Viola po dva pogotka postigli su Stevan Jovetić i Adem Ljajić.

U najzanimljivijoj utakmici nedjeljnog programa Serie A Fiorentina je u Firenci pobijedila Inter s 4:1.

Do ove utakmice Inter je bio neporažen protiv Fiorentine u svim natjecanjima u posljednjih 15 susreta, sve od 2:1 poraza u veljači 2006.  Po dva gola zabili su u svakom poluvremenu, a prvi već u 13. minuti kada je Ljajić zabio glavom s ruba peterca, nakon glavom proslijeđene lopte od Jovetića. Crnogorski veznjak sam se prvi put upisao među strijelce u 33. minuti kada je odapeo s nekih 18 metara u rašlje nemoćnog Samira Handanoviča.

Na 3:0 Jovetić je povećao nakon asistencije petom Alberta Aquilanija prizemnim udarcem s nekih 11 metara, dok je svoj drugi gol Ljajić zabio deset minuta kasnije udarcem u dalji kut malo iskosa s lijeve strane ruba kaznenog prostora. Jovetić je tako došao do brojke od 11 postignutih golova u sezoni, a Ljajić do 3 gola.

Počasni gol za Inter zabio je u 87. minuti Antonio Cassano dalekometnim udarcem.

Mateo Kovačić započeo je utakmicu od prve minute, ali se utopio u sivilo Interove momčadi, te je zamijenjen na poluvremenu.

U ponedjeljak će posljednju utakmicu 25. kola Serije A odigrati Siena i Lazio.