Dobio priliku i ovacije

Sjajna igra Kranjčara: Zabio golčinu sa 25 metara u rašlje, upisao i dva asista!

Šarena, uglavnom rezervna momčad Spursa pobijedila je u utorak navečer trećeligaša MK Dons s 5-3 uz sjajnu partiju Nike Kranjčara...

Hrvatski veznjak Kranjčar bio je uključen u čak četiri od pet pogodaka 'spursa', a za svoj je gol za 4-2 u 82. minuti zaslužio ovacije domaćih gledatelja u Denbighu. Pogodio je Kranjčar sjajno s 25 metara, ostavivši vratara Donsa McLoughlina da samo pogledom isprati loptu.

Prije toga je Kranjčar asistirao Romanu Pavljučenku za prva dva gola, a nakon što su domaći izjednačili na 2-2, ponovno je naš nogometaš odigrao ključnu ulogu za vodstvo londonskog kluba. Oslobodio se dvojice suparničkih braniča i šutirao, a nakon što je golman odbio loptu, Harry Kane je pogodio za 3-2. Isti je igrač zabio i peti gol za Tottenham.

Dodajmo da je Kranjčar odradio cijelu utakmicu, Vedran Ćorluka je igrao do 82. minute, dok Luka Modrić nije konkurirao za nastup.