Repovi iz Valencije

Sergio Ramos otkrio incident u tunelu: Napad na Pepea nakon utakmice!

Sergio Ballesteros, nogometaš španjolskog prvoligaša Levantea u poznim igračkim godinama (37), pokazao je u nedjelju kako se jedan sportaš ne bi trebao ponašati...

Nakon utakmice 11. kola španjolske Primere između Levantea i Rael Madrida, u kojoj je aktualni prvak slavio kasnim golom Morate 2-1, Ballesteros je imao veliku želju fizički se obračunati s jednim od igrača "kraljevskog kluba" u tunelu.

Španjolski mediji pišu da je krenuo u obračun s Pepeom, te da je situaciju smirivao Sergio Ramos, koji je kasnije imao štošta za reći o Levanteovom braniču.

''Ako mu se nogomet kao sport ne sviđa, onda se treba prebaciti na boks. Iskreno, već smo umorni od takvih "likova" u nogometu koji stvari žele rješavati šakama. Ne zna se pomiriti s porazom. Uostalom pitajte njega što je napravio u tunelu'', komentirao je Ramos za španjolski AS.

Ponovimo, Realu je tri boda donio 20-godišnji Morata pogotkom u 84. minuti, a samo minutu ranije je na travnjaku zamijenio njemačkog reprezentativca Mesut Özila. Podsjetimo i da je na poluvremenu Cristiano Ronaldo ostao u svlačionici zbog rasječene obrve nakon duela s Davidom Navarrom u 3. minuti susreta.(TS)