U čemu je stvar?

Ronaldu i Modriću negativne kritike: 'Bio je potpuno izgubljen'

Nogometaši Real Madrida su se nekako provukli do boda u utakmici 4. kola skupine D Lige prvaka. U Madridu je Real odigrao s Borussijom iz Dortmunda 2-2...

Bod je momčadi Josea Mourinha osigurao Mesut Özil golom u 89. minuti. Podsjetimo da su i u prvom domaćem ispitu ovogodišnje Lige prvaka igrači Reala do bodova došli u završnici, a tada je Cristiano Ronaldo u zadnjim trenucima ogleda pogodio za 3-2 protiv Manchester Cityja.

Na vrhu ljestvice je i dalje Borussia s osam bodova, dok Real ima jedan manje, a pogodovao mu je i rezultat drugog ogleda ove skupine u kojem su uz isti rezultat remi odigrali Manchester City i Ajax.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić je počeo ogled protiv Borussije u paru s Xabijom Alonsom u veznom redu, ali ga je Mourinho zamijenio u 46. minuti Michaelom Essienom. Sukus onog što piše španjolski Goal.com nakon ovog ogleda kaže da je "Modrić bio potpuno izgubljen".

Taj izvor navodi da je bilo dosta minusa u igri Reala, ali ipak posebno podcrtava igru Modrića, Higuaina, Di Marije i Cristiana Ronalda. To su, piše se, bile slabe točke Reala.

"Možda je Modrić igrao slabo jer se ne razumije dovoljno dobro s Xabi Alonsom. Možda je bio slab jer se nije uklopio i shvatio Realovu koncepciju do kraja, a možda jednostavno ovo nije njegova pozicija", piše Goal.com i stavlja:

"Počeo je Modrić utakmicu kao vezni igrač, dopunjavajući se s Xabijem. No, ne znamo gdje je završio poluvrijeme? Potpuno se izgubio".(TS)