Majstor na majstora

Ronaldo zasjenio Becksa, a ovaj priznao: Opčinjen sam onim što može

Nogometaši madridskog Reala se nalaze na turneji po Sjedinjenim Državama, a u nedjelju navečer su odigrali i prvu prijateljsku utakmicu.

S lakih 4-1 su pobijedili vjerojatno najbolju momčad tamošnje MLS lige - Los Angeles Galaxy. Treći pogodak za Real je postigao Cristiano Ronaldo i to samo osam minuta nakon što je ušao početkom drugog poluvremena. Inače, tijekom tjedna je David Beckham, igrač Los Angelesa, hvalio njegovo nogometno znanje, a nastavio je nakon što je igrao protiv njega na terenu.

''On je nevjerojatni nogometni talent. Opčinjen sam njegovim mogućnostima, a njegov pogodak je predivan'', rekao je Beckham.

Prije pogotka je Portugalac nekoliko puta driblao svoje čuvare, a potom je iskosa sa desetak metara pogodio suprotne rašlje.

''On to može činiti protiv svih igrača i protiv svakoga suparnika. I ne samo da je talentiran, već je toliko dobar jer konstantno trenira i želi stalno raditi korak dalje u svom nogometnom znanju - završio je engleski nogometaš.''