Ponovno pobjegli Barci

Real ošamućen na startu pa velikim preokretom do slavlja!

Još su jednom nogometaši madridskog Reala morali loviti zaostatak i još su jednom to uspješno napravili. U 21. kolu Primere na svome su Santiago Bernabeuu pobijedili "fenjeraša" Zaragozu s 3-1...

Povećala je na taj način Mourinhova momčad prednost u odnosu na Barcelonu na osam bodova, ali u kasnijem će se subotnjem dvoboju Katalonci moći vratiti na minus pet ukoliko kao gosti svladaju Villarreal.

Zaragoza je povela u desetoj minuti pogotkom Angela Lafite koji očito posebno voli zabijati na Bernabeuu. Lani je s dva gola predvodio Zaragozu do senzacionalne pobjede 3-2, a nakon današnjeg pogotka može se pohvaliti da je upravo Real momčad kojoj je u karijeri najviše zabijao. No, ovaj put to njegovoj momčadi nije pomoglo.

szólj hozzá: R1-1Z

Nakon sjajnog pasa Carvalha, Kaka je izjednačio u 31. minuti. U nastavku je Real kreirao potpuni preokret i došao do 15. pobjede u posljednjih 16 prvenstvenih utakmica.

szólj hozzá: R2-1Z

Cristiano Ronaldo je u 48. minuti zabio iz neposredne blizine nakon ubacivanja Mesuta Özila s desne strane, a sam Özil je sedam minuta kasnije stavio "točku na i" nakon odličnog pasa Kake. Ronaldu je, inače, ovo bio 24. pogodak ove sezone u Primeri.

szólj hozzá: R3-1Z

Hrvatski reprezentativac Tomislav Dujmović je u svom drugom nastupu za Zaragozu odradio svih 90 minuta.

Primera, 21. kolo:

Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 2-3 (Michu 11, Arribas 27 / Llorente 18, 23, 68)

Espanyol - Mallorca 1-0 (Weiss 18)

Real Madrid - Zaragoza 3-1 (Kaka 31, Ronaldo 48, Özil 55 / Lafita 10)