Od početka briljirali

PSG promarširao kroz Njemačku: Ibra glavni u pokeru golova!

Aktualni prvak Francuske riješio je sve dvojbe oko prolaska u četvrtfinale Lige prvaka.

PSG je u Leverkusenu razmontirao Bayer s 4:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

Barca slavi: Messi iznudio penal i crveni, Dani Alves dotukao City!

Očitala je lekciju momčad Laurenta Blanca trenutačno drugoplasiranom sastavu Bundeslige, a uz to je i Bayer osjetio svu moć sjajnog Zlatana Ibrahimovića. Švedski je as postigao dva od četiri pogotka svoje momčadi, a time je došao i do desetog pogotka sezone u Ligi prvaka, čime je postao prvi strijelac prestigavši Cristiana Ronalda.

Već u 3. minuti su poveli gosti. Strijelac je bio Blaise Matuidi, a odlični asistent Talijan Verratti. Do kraja poluvremena se rezultat nije mijenjao, a onda je 'podivljao' Ibrahimović. U 39. minuti je realizirao jedanaesterac, a tri minute kasnije je sjajno potegnuo sa skoro dvadesetak metara i zakucao loptu za 3:0. Usput je time ubio i valjda posljednju nadu domaćih navijača.

Bayer Leverkusen - PSG 0:4

U nastavku je bilo manje uzbuđenja, ali je i sam kraj bio podvučen gostujućim potezima.

Yohan Cabaye je u 89. minuti još jednom matirao domaćeg vratara Lena i time definitivno zaokružio poniženje Bayera.