Bomba iz slobodnjaka

PSG opet izgubio: Nije im pomogla ni nova fantastična golčina Ibre

Novi poraz u francuskom su Le Championnatu upisali nogometaši Paris St. Germaina. Na gostovanju kod Nice, u 15. kolu, PSG je poražen s 2-1...

Bio je to već treći poraz u zadnje četiri utakmice prvenstvene utakmice za PSG, a u međuvremenu je Ancelottijeva momčad ispala i od St. Etiennea u Liga kupu. PSG tako sve više gubi ritam u praćenju zahuktalog Lyona koji im sada bježi za pet bodova.

>> Lyon svladao aktualnog prvaka i pobjegao PSG-u na vrhu ljestvice

Sve najzanimljivije se u Nici dogodilo u posljednjih petnaest minuta. U 76. je domaćin poveo golom Bautheaca. U 83. je Ibrahimović vratio nadu PSG-u fenomenalnim golom (13. u sezoni) iz slobodnog udarca, ali se još jednom potvrdilo da je i sva genijalnost Šveđanina nedovoljna za uspjeh. Četiri minute prije kraja je Nici tri boda donio Eysseric.

Dario Cvitanich, argentinski nogometaš hrvatskih korijena, je igrao za Nicu do 88. minute, a nervozni gosti su na kraju završili s igračem manje (crveni karton Matudija), dok je požutio i Ibrahimović.

Recimo da je još Bordeaux izgubio domaća tri boda u 87. minuti protiv Sochauxa (2-2, za goste je izjednačio Dias), dok je Lille doma odigrao također razočaravajućih 0-0 protiv Bastije. (TS)