Zabio za Chelsea i...

Prvi problemi za Mourinha: Ozljeda mlade zvijezde nakon sjajnog gola

U drugome pripremnom nastupu na Chelseajevoj klupi portugalski je trener Jose Mourinho upisao drugu pobjedu.

Nadigrali su njegovi nogometaši sastav malezijske lige 4-1 u dvoboju igranom u Kuala Lumpuru.

Strijelci za londonskog Premierligaša bili su Traore u šestoj, De Bruyne u 29., Lukaku u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena, te Moses u 88. minuti.

Malaysia XI uspjela je pred 41.500 navijača na Stadionu Nagor Amir Bin Noor Mohamed ublažiti poraz pogotkom Fadhlija u prvoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela.

Pri postizanju pogotka za 2-0 u 29. minuti ozlijedio se belgijski nogometaš Chelseaja Kevin de Bruyne. Iako se činilo da bi se moglo raditi o teškoj ozljedi, Belgijac je, nakon što je iznesen s travnjaka na nosilima, uspio stati na gležanj desne noge koji je izvrnuo pri doskoku.

Drugo poluvrijeme utakmice odgledao je s klupe za rezervne igrače, a o težini ozljede još nema konkretnih informacija.