Događa se i najboljima

Pogledajte nevjerojatan promašaj istinske legende!

U prvom kolu A-skupine nogometnog prvenstva Savezne države Rio de Janeiro Botafogo je na svom Enganhao stadionu pobijedio nižerazrednu Quissamu 4-0...

Gosti su se uspješno branili do 31. minute, kada ih je probio Julio Cesar. U drugom su poluvremenu pogađali još bivši Ajaxov urugvajski veznjak Nicolas Lodeiro, Fellype Gabriel i Rafael Marques.

Utakmica će ipak ostati zapamćena po promašaju Clarencea Seedorfa u drugom poluvremenu. Surinamac je loptu dodanu od Lodeira poslao visoko preko praznog gola.

Bila je idealno dodana, travnjak besprijekoran. Moguće se u nekadašnjega nizozemskog reprezentativca, uskoro 37-godišnjaka, samo javlja biološki sat.... (TS)