Zbilja odlični potezi

Pogledajte super golove koji začudo ne stižu iz Španjolske i Engleske!

Sjajna dva pogotka postignuta su u subotnjim utakmicama meksičkog prvenstva...

Meksička Primera Divizija zabilježila je vrlo efikasnu subotu. U šest odigranih utakmica devetog kola, postignuta su 24 gola, od toga nekoliko vrlo zanimljivih, a mi smo izdvojili dva.

Prvi je onaj igrača Pachuca, Segunda Castilla u 53. minuti za 3:1 vodstvo protiv Atlasa. Lopta je sjajno 'sjela' u gornji kut gostujućeg vratara. Zanimljivo, Castillo je proveo ukupno dvije godine na posudbi u Evertonu i Wolverhamptonu,ali za to vrijeme u Engleskoj nije postigao niti jedan pogodak. S obzirom na ovu majstoriju, engleski su se mediji opravdano upitali kako je to moguće.

Drugi igrač koji je oduševio na meksičkim travnjacima je
mladi talentirani 21-godišnji Jeronimo Amione, koji je zabio u 19. minuti za pobjedu svog Atlantea protiv Tigresa. Jesu li doista golovi bili spektakularni, uvjerite se sami...