breaking news !: Strani mediji se raspisali o Hrvatskoj: Ustavni sud blokirao Milanoviću put za sastavljanje vlade, ali kad bi mu to uspjelo...
Ruska liga

Pletikosa branio svih 90 minuta i primio autogol u posljednjoj minuti

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Stipe Pletikosa odigrao je svoju drugu utakmicu za novi klub Rostov u sklopu 21. kola ruskog prvenstva u gostujućem 1-1 remiju kod Tereka...

Rostov je vodio sve od 18. minute golom Bjelorusa Timofeja Kalačeva sve do samog kraja, da bi u sudačkoj nadoknadi rumunjski veznjak Razvan Cociş prevario Pletikosu i ugurao loptu u vlastitu mrežu.

Pletikosa je branio svih 90 minuta, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena zaradio je žuti karton.

Na prvenstvenoj ljestvici Rostov drži tek 14. mjesto sa 17 osvojenih bodova, samo bod više od posljednje Krilje Sovjetov. Vodeći je moskovski CSKA s dva boda više od Zenita.