Nevjerojatan preokret!

Ovo morate vidjeti: Sjajne škarice Baptiste za trijumf u sudačkoj nadoknadi!

Brazilski nogometaš Julio Baptista zabio je u 92. minuti sjajan gol s kojim je njegova Malaga zadržala stopostotni učinak ove sezone pred svojim navijačima. Pobijedila je Malaga u 6. kolu Primere Getafe s 3-2...

Gosti su imali na pladnju veliki rezultat budući da su do 88. minute vodili s 2-1. Prije ove utakmice Getafe je na dva gostovanja upisao dva poraza, dok Malaga na domaćem terenu nije primila niti jedan pogodak u dvije pobjede.

U 88. minuti je Maresca iz blizine izjednačio na 2-2 da bi Julio Baptista sjajnim škaricama u 92. minuti svladao suparničkog vratara za Malagin 13 bod ove sezone i barem privremeni dolazak na prvo mjesto ljestvice.

Recimo da je u 75. minuti gostujući igrač Miku zbio pogodak za 2-1, koji je, mislili su domaći, postignut rukom. Nastala je gužva na terenu nakon toga pogotka, a najdeblji kraj je izvukao gostujući igrač Lacen koji je zaradio drugi žuti karton zbog prigovaranja. S igračem više je Malaga nasrnula na suparnika, te u samoj završnici okrenula siguran poraz u slatku pobjedu.

Valencia je s minimalnih 1-0 pobijedila Granadu, a pogodak vrijedan tri boda je djelo Canalesa i to već u 4. minuti. Valencia je odigrala slabije no što može ogled protiv novog prvoligaša, no očigledno je tjedna utakmica Lige prvaka protiv Chelseaja ostavila traga na njima, pa je umor time bio shvatljiviji.

Primera, 6. kolo:

Malaga - Getafe 3-2 (Van Nistelrooy 64, Maresca 88, Julio Baptista 90+2 / Leon 55, Miku 75)

Valencia - Granada 1-0 (Canales 4)

Villarreal - Zaragoza 2-2 (Rossi 41-11m, Perez 85 / Garcia 35, Barrera 45)

Racing Santander - Rayo Vallecano 1-1 (Gonzalez 58 / Tamudo 20)

Osasuna - Mallorca 2-2 (Garcia 45, 59 / Hemad 34-11m, 79-11m)